Společnost byla založena 30. září 1997 a po celou dobu existence se zaměřuje na technologie spjaté s využitím oxidu uhličitého. Od svého vzniku měla za cíl propojit tři základní směry své činnosti: služby, výrobu a obchod. Společnost je vysoce specializovaná na dodávky, servis a kompletní řešení aplikací pomocí kryogenních technologií. Výhradně zajišťujeme distribuci technologií CRYONOMIC® a CryoSnow® na území České a Slovenské republiky. Našim klientům poskytujeme kompletní know-how pro využití těchto technologií včetně měření hluku, projekce a dodávek akustických úprav, odsávání, měření koncentrace CO2, dodávek kapalného CO2 včetně zařízení k jeho skladování atd.

 

Společnost nabízí komplexní řešení dodávek a služeb na klíč v oblasti neabrazivního čištění pomocí pelet CO2 nebo tzv. sněhu CO2 a tuto činnost zajišťuje vlastními zaměstnanci nebo prostřednictvím smluvních partnerů – společností působících v oblasti facility managementu.

 

Společnost je držitelem certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2016.
Jako první specializovaná společnost v ČR jsme obdrželi tento certifikát pro výrobu suchého ledu, čištění technologických zařízení, forem, fasád pomocí technologie tryskání CO2 a nákup, prodej a servis tryskacích zařízení a termoboxů.

Společnost Spektro

Právní postavení organizace

Obchodní jméno: SPEKTRO CZ, spol. s r.o.

Právní forma: společnost s ručením omezeným

Sídlo: Masarykova 118, 664 42, Modřice

Organizace je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, v oddílu C, vložka 28403.

IČO: 25502565
DIČ: CZ-25502565

Jednatel společnosti: Vladimír Bílek