Ecologic dry ice cleaning of dry surfaces

What we offer

Tryskací box Spektro

Services

null

Products

null

Production

null

Engineering activities

About us

Společnost byla založena 30. září 1997 a po celou dobu existence se zaměřuje na technologie spjaté s využitím oxidu uhličitého. Od svého vzniku měla za cíl propojit tři základní směry své činnosti: služby, výrobu a obchod.

Společnost je vysoce specializovaná na dodávky, servis a kompletní řešení aplikací pomocí kryogenních technologií. Výhradně zajišťujeme distribuci technologií CRYONOMIC® a CryoSnow® na území České a Slovenské republiky.

Našim klientům poskytujeme kompletní know-how pro využití těchto technologií včetně měření hluku, projekce a dodávek akustických úprav, odsávání, měření koncentrace CO2, dodávek kapalného CO2 včetně zařízení k jeho skladování atd.

Společnost nabízí komplexní řešení dodávek a služeb na klíč v oblasti neabrazivního čištění pomocí pelet CO2 nebo tzv. sněhu CO2 a tuto činnost zajišťuje vlastními zaměstnanci nebo prostřednictvím smluvních partnerů – společností působících v oblasti facility managementu.

Společnost je držitelem certifikátu systému managementu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009.

Jako první specializovaná společnost v ČR jsme obdrželi tento certifikát pro výrobu suchého ledu, čištění technologických zařízení, forem, fasád pomocí technologie tryskání CO2 a nákup, prodej a servis tryskacích zařízení a termoboxů.

null

SPECIALISTS IN THE FIELD

Vysoká specializace v oboru kryogenního čištění nám umožňuje pro naše zákazníky nabízet nejmodernější dostupná řešení. Naše technologie patří k absolutní špičce v oboru.

null

COMPLEX SOLUTIONS OF PROJECTS

Projekty vyvíjíme od první informace o technologiích, provádíme technologickou zkoušku, dodávku zařízení, vypracujeme technologické postupy, vyškolíme personál, provádíme servis dodaného zařízení.

null

ECOLOGIC TECHNOLOGIES

Kvalita lidského života je z velké části determinována životním prostředím. Každodenně usilujeme o zvyšování kvality životního prostředí jak ve vlastní výrobě, tak i prosazováním našich ekologických technologií.

null

PERFECT TEAM

Kvalita našich zařízení a služeb je základ našeho úspěchu. Chceme být hrdí na vše, co svým zákazníkům nabízíme, proto pracujeme jako dobře sehraný tým, který se na sebe může vzájemně spolehnout. Rozvoj naší firmy je stejně důležitý jako spokojenost našich zákazníků.