Výroba pelet suchého ledu

 

Suchý led ve formě pelet (granulátu) nabízíme jak pro účely tryskání, tak pro účely chlazení. Díky jednoduché výměně protlačovacích matric, jsme schopni našim zákazníkům dodávat pelety tří různých průměrů a to 3, 10 a 16 mm. Kvalita našeho granulátu suchého ledu patří k absolutní špičce na trhu a poskytuje našim zákazníkům důležitý krok ke snížení spotřeby materiálu při tryskání suchým ledem. Pelety vyrábíme na moderních hydraulických výrobnících pelet CO2 značky CRYONOMIC, typ CIP-5L, které poskytují společně s dalším výrobníkem garanci rychlých dodávek a vysoké kvality. Bezpečnostní list pro tuhý oxid uhličitý (suchý led) na vyžádání.

Ukázka používaných matric pro výrobu pelet, zleva 3, 10 a 16 mm

Ukázka nejčastěji vyráběných pelet suchého ledu o velikosti 3 mm

Objednání a logistika

Suchý led v množství od 100 kg Vám dodáme vč. dopravy na místo určení v rámci ČR a SK ihned po výrobě od 2 do 6 hodin podle vzdálenosti. Žádné překládání, prostoje a skladování – suchý led Vám dodáme ihned po jeho výrobě. Pro transport a skladování u zákazníka používáme termoboxy značky CRYONOMIC a PROFIMAT, které mají vynikající izolační vlastnosti a umožňují našim zákazníkům kvalitu dodaného suchého ledu plně využít. Náš suchý led doporučujeme zpracovat pro účely tryskání do 5 dnů po dodání.

Objednání je možné 24 hod. před plánovanou dodávkou a v den výroby do 8 hod. je možné provést případné korekce a změny objednaného množství.

Pro nabídku dodávek suchého ledu při větších a pravidelných odběrech nás prosím kontaktujte v navigačním menu kliknutím na POPTÁVKA.

Suchý led v malém množství 5 – 20 kg nabízíme v našem e-shopu spolu s příslušenstvím pro suchý led a to pro restaurace, bary, školy apod. E-shop funguje na území ČR a SR a pro jeho rozvoz využíváme služeb DPD. Do našeho e-shopu vstoupíte kliknutím na e-shop v navigačním menu.

Zákazníkům z Brna a blízkého okolí nabízíme prodej suchého ledu v malém množství přímo ve výrobě, každý pracovní den od 8:00 do 15:00 hod. V případě většího odběru nad 20 kg je nutná předchozí rezervace.